tabletki

img

Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych, obejmujące uprawnienie do otrzymania danych i przesłania ich innemu administratorowi lub do żądania, w razie możliwości technicznych, przesłania tych danych bezpośrednio innemu administratorowi.

Ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Platinium Wellness sp. z. z siedzibą w Krakowie przy ul. J. Lea 116, KRS: 0000383004, NIP: 6772356421 (dalej: „Administrator”), zgodnie z art.

Nasz klub pragnie przyczynić się do poprawy Twojego stanu aktywności fizycznej i zdrowia, Powyższe zajęcia prowadzone są przez F.U.H. SCORPIO. Intensywność treningu jest kontrolowana za pomocą monitorów pracy serca.

ZUMBA - niezwykle efektywny trening typu cardio, będący połączeniem fitnessu i tańca w rytm muzyki latino. Wystarczy, że zalogujesz się do platformy swoimi danymi Fitness World i zaczniesz korzystać z platformy. Zobacz jak wygodnie trenuje się z naszym planem.

Logując się na swoje konto, możesz wybrać dowolny cel, jaki chcesz osiągnąć, który będzie dostosowany do Twojej formy, kondycji i potrzeb. Karolina prowadzi POWER COMBO i HIIT zgodnie z najnowszymi trendami treningowymi. Kasia jest instruktorem różnorodnych form fitnessu - JOGA, AEROBIC 50+ oraz STEP AEROBIC.

Intensywność zajęć jest dobrana w taki sposób, aby szybko zredukować poziom tkanki tłuszczowej. Zdrowy kręgosłup to proste ćwiczenia, które przede wszystkim pomogą w zmniejszeniu nacisku na kręgi, zredukują ból pleców i karku, poprawią samopoczucie. Latino Fitness jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie.

Ponad to, wykorzystujesz ich dużą ilość jednocześnie, zamiast skupiać się na jednym konkretnym mięśniu. Wykonując ćwiczenia regularnie, poprawiamy siłę, równowagę, elastyczność i koordynację ciała. Warunkiem jest modyfikacja programu ćwiczeń z zastosowaniem specjalistycznych metod neurofizjologicznych.

Dzięki właściwej funkcji mięśni i stawów, poprawie ulega bezpieczeństwo treningowe, występuje mniejsze ryzyko doznania kontuzji. Ta nowoczesna , choć znana wcześniej, forma ruchu w sposób nader łatwy i przyjemny pozytywnie wpływa na kondycję naszego ciała, a zatem i ducha. Mimo wysokiej intensywności trening jest polecany każdemu, gdyż nie obciąża stawów.

Intensywny trening kończy się serią ćwiczeń wzmacniających oraz rozciągających. Oddech (Płuca): Zwiększenie przyswajania tlenu poprzez płuca, poprawa tzw. Instruktor może dopasować program treningu do naszej wydolności, sprawności i naszych potrzeb.

SPINNING® - to jedna z najszybciej rozwijających się i zyskujących coraz większą popularność form ćwiczeń fizycznych. Początkowe korzyści pojawiają się bardzo szybko: poprawa postawy i zabezpieczenie przed kontuzjami, dysfunkcją kręgosłupa lub bólem pleców. Jak szybko zauważalne są efekty treningu CXWORX?

Skoncentrowanego na CORE (mięśnie korpusu: brzuch i pośladki). BodyPump - dla kogo są przeznaczone? Kiedy przyzwyczaisz się do wykonywanych ćwiczeń, zauważysz, że możesz już zwiększyć obciążenie.