siłownia

img

Płaski Brzuch - zajęcia przeznaczone dla osób, którym w szczególny sposób zależy na wzmocnieniu oraz wyrzeźbieniu mięśni brzucha. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich (zarówno kobiet, jak i mężczyzn), którzy oczekują czegoś więcej od zajęć fitness. Efektem treningu jest poprawa ogólnej sprawności fizycznej oraz stabilizacji kręgosłupa i postawy, wzmocnienie mięśni głębokich, uelastycznienie ciała, lepsza koordynacja i równowaga.

Nowatorskie zajęcia przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych, którzy swobodnie poruszają się na łyżwach. Inspektor Ochrony Danych jest odpowiedzialny bez zbędnej zwłoki - w miarę możliwości, nie później niż w terminie 72 godzin po stwierdzeniu naruszenia - zgłosić je w imieniu Administratora organowi nadzorczemu, chyba że jest mało prawdopodobne, by naruszenie to skutkowało ryzykiem naruszenia praw lub wolności osób fizycznych. Z uwagi na fakt, że działalność Administratora polega na operacjach przetwarzania, które ze względu na swój charakter, zakres lub cele wymagają regularnego i systematycznego monitorowania osób, których dane dotyczą, na dużą skalę powołanie Inspektora Ochrony Danych Osobowych jest obligatoryjne.

System informatyczny służący do przetwarzania danych osobowych chroni się przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci publicznej poprzez wdrożenie fizycznych lub logicznych zabezpieczeń chroniących przed nieuprawnionym dostępem. Przebywanie osób nieuprawnionych w obszarze, którym mowa powyżej, jest dopuszczalne za zgodą Administratora lub w obecności osoby upoważnionej do przetwarzania danych osobowych; Są to zajęcia prozdrowotne przeznaczone dla osób z dysfunkcjami narządu ruchu (kręgosłup, stawy biodrowe, stawy kolanowe) oraz dla osób w wieku dojrzałym (+50) chcące na dłużej zachować sprawność.

Dzięki nim nauczysz się jak poprawnie wzmacniać mięśnie głębokie tułowia, poznasz szereg wielostawowych ćwiczeń angażujących wiele partii mięśniowych, a także poprawisz ruchomość w stawach. Podczas zajęć można zmierzyć się z dużą ilością różnych kombinacji ruchowych co sprawia, że trening na stepie to wspaniała zabawa dla każdego i intensywne spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli od zajęć fitness oczekujesz znalezienia wewnętrznego spokoju oraz sposobu na poradzenie sobie ze stresem, to Just Balance jest właśnie dla Ciebie.

Podczas treningu przydaje się nie tylko profesjonalny sprzęt do fitnessu, ale także ubranie. Anulowanie rezerwacji zajęć fitness oraz kortu do squasha, można dokonać samemu poprzez aplikację GYMup!, stronę internetową, osobiście lub telefonicznie w godzinach 6:00 - 22:00 w biurze obsługi klienta. - zapobiegamy artrozie (chrząstki stawowe stają się lepiej odżywione), a także skręceniom (poprzez wzmocnienie mięśni stawy są lepiej ustabilizowane),

Głównym zadaniem jogi jest umiejętność poznania własnego ciała oraz zwiększenie mobilności w stawach i mięśniach (często zwyrodnionych lub przykurczonych). Fitness to nie tylko dbałość sprawność ciała, ale także troska wszystkie aspekty naszego życia: nawyki żywieniowe, sposób zachowania, aktywność w codziennym życiu, unikanie używek, odpowiednie proporcje pomiędzy pracą i wypoczynkiem oraz odporność na stres. Osoby nie posiadające karnetów oraz posiadacze kart Multisport (Benefit), OK System i FitProfit (FitSport) zapisów dokonywać mogą w dniu odbywania się wybranych przez siebie zajęć drogą telefoniczną lub wykupić wejście bezpośrednio przed zapisami.

Zapisy online na zajęcia fitness dostępne są wyłącznie dla posiadaczy karnetów po utworzeniu internetowego konta (telefonicznie lub bezpośrednio w kasie fitness w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej). Podczas otwarcia pojawiła się Kamila Porczyk, wielokrotna Mistrzyni Świata Fitness oraz zawodniczka MMA, która prywatnie jest dobrą znajomą właścicieli klubu. Merytoryczna i kompetentna- zawsze stara się,żeby zajęcia były przemyślane i ukierunkowane na właściwe funkcjonowanie, dlatego wszelkie prozdrowotne formy treningu są dla niej szczególnie interesujące, a sam trening ma prowadzić przede wszystkim do dobrego zdrowia i sprawności jednocześnie sprawiając przyjemność.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem (telefonu, komputera) oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego prowadzonego przez lub na zlecenie Administratora w rozumieniu art. Factory Squash & Fitness to miejsce, które oferuje najwyższy poziom usług, to miejsce gdzie fantastycznie spędzisz wolny czas, miejsce w którym zrelaksujesz się uzupełniając trening sauną ,masażem Nasz zespół to grupa instruktorów, dietetyków, masażystów, która zadba Twoją kondycję, zdrowie oraz dobre samopoczucie.